Znaleziono 160 podobnych artykułów
dla "Od Parku Narodowego Kakadu do Fukushimy"
W 120-tysięcznym Tarnowie już niedługo miejskie autobusy nie będą prawie w ogóle zanieczyszczać środowiska, a pasażerowie w każdej chwili będą na ekranie autobusowego GPS obserwować, w jakim punkcie miasta znajduje się ich autobus.
14 stycznia 2012 minęło 19 lat od katastrofy polskiego promu „Jan Heweliusz”. Także się wywrócił, choć z innego powodu. Zginęło 55 osób.
Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki", zrzeszający siedem gmin (Gdynię, Kosakowo, Redę, Rumię, Sopot, miasto i gminę Wejherowo) rozbudowuje system zbiórki odpadów niebezpiecznych w Gdyni. Od dzisiaj, 15 lipca jest takich punktów sześć.
Polacy zaczynają dostrzegać problemy związane z użyciem foliowych reklamówek. Wiele sklepów wprowadza więc torby przyjazne środowisku - jednak ich ekologiczność pozostawia wiele do życzenia...
Ujawnione stenogramy, choć niczego definitywnie nie rozstrzygają to jednak skłaniają do wyciągnięcia kilku istotnych wniosków.
Oto pierwszy rozdział książki dotykającej problemu izolowanych ludów Ameryki Południowej i nie tylko, która ukaże się najprawdopodobniej własnym sumptem na przestrzeni lipca bądź sierpnia bieżącego roku.
Czy gatunek ludzki przetrwa? Czy jest możliwe, aby tutaj na Ziemi mógł egzystować wiecznie, mimo różnych przeciwności losu, jakie stają na jego drodze.
ETIOPIA. Ponad dwustu członków plemion Mursi, Suri i Bodi zostało aresztowanych i uwięzionych za eksponowanie sprzeciwu wobec budowy tamy Gible III i zaboru ziem plemiennych.
Rząd Etiopii prowadzi wywłaszczeniową politykę w wielu regionach kraju za którą stoi plan utworzenia masowych plantacji. Proces ten uderza w podstawowe prawa człowieka oraz bezpieczeństwo żywieniowe rdzennych mieszkańców
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW