Znaleziono 160 podobnych artykułów
dla "Od Parku Narodowego Kakadu do Fukushimy"
W poniedziałek, tj. 25 sierpnia br. na krakowskie ulice na linie 502, 182 i 103 wyruszy 10 nowych autobusów.
Za oczywisty i niekwestionowany fakt przyjmuje się wzrost ilości dwutlenku węgla w atmosferze Ziemi. Nie mam zamiaru polemizować z tym poglądem. Ciekawi mnie jedynie kwestia, czy rzeczywiście – jak się powszechnie przyjęło sądzić – jest to problem?
Reportaż: Talisman Energy jest odpowiedzialny za karygodne działania w Sudanie i Peru. Pomimo tego ma przyzwolenie na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce.
Czy gatunek ludzki przetrwa? Czy jest możliwe, aby tutaj na Ziemi mógł egzystować wiecznie, mimo różnych przeciwności losu, jakie stają na jego drodze.
Oto pierwszy rozdział książki dotykającej problemu izolowanych ludów Ameryki Południowej i nie tylko, która ukaże się najprawdopodobniej własnym sumptem na przestrzeni lipca bądź sierpnia bieżącego roku.
Ujawnione stenogramy, choć niczego definitywnie nie rozstrzygają to jednak skłaniają do wyciągnięcia kilku istotnych wniosków.
W 120-tysięcznym Tarnowie już niedługo miejskie autobusy nie będą prawie w ogóle zanieczyszczać środowiska, a pasażerowie w każdej chwili będą na ekranie autobusowego GPS obserwować, w jakim punkcie miasta znajduje się ich autobus.
Przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych zaśmiecają nasze środowisko od 100 do 1000 lat. Plastik wyrzuć do żółtego pojemnika a środowisko pozostaw czyste.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW