Znaleziono 116 podobnych artykułów
dla "Sposoby na atrakcyjną lekcję"
Czy Marta Wiśniewska karze sobie płacić bajońskie sumy za naukę w swoich szkołach tańca?
Rozmowa z Mateuszem Znanieckim, studentem aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.
Po raz kolejny absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii zaprezentują swoje prace dyplomowe na indywidualnych wystawach w krakowskich galeriach i knajpkach.
Małe, zadrukowane drobną czcionką karteczki, otwarty zeszyt na kolanach, szybka weryfikacja swoich odpowiedzi z wynikami sąsiada z ławki - to wszystko ma pomóc uczniom w trudnych chwilach szkolnego życia dowcipnie zwanych "sprawdzianami". Wszystko to jest też określane mianem ściągania.
Nowe ustawy dotyczące wychowania seksualnego, czyli nic innego, jak wypociny polityków, nowe ustawy mające, teoretycznie, zmniejszyć ilość ciąż wśród nastolatków, oraz zakonnice uczące tego oto przedmiotu w szkołach.
Czy na dzieci działa magia komputerów, czy tylko dostępnych za ich pośrednictwem gier? A może trzeba inaczej kształcić dzieci by umiały twórczo korzystać z tego narzędzia?
dodano: 27.12.2006 przez
andrzej_p_urbanski
| TAGI: informatyka, edukacja, wieloprocesorowość, wielordzeniowość
Bajeczka z 1994 o informatyce, która miała nauczyć myśleć w kategoriach wieloprocesorowego rozwiązywania zadań, dziś nie tylko w superkomputerach, ale nawet w domowych "dwurdzeniowcach".
Z Przemysławem Samociakiem, doradcą do spraw społeczno-gospodarczych, rozmawia Katarzyna Durczok.
Każdy z nas ma problemy z rannym wstawaniem. W środowisku braci studenckiej jest najwięcej tych, którzy obowiązek porannego wstawania traktują z właściwym sobie podejściem... Rzadko kto bowiem zdaje sobie sprawę, jakaż to jest trudna sztuka...
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW