Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Znaleziono 113 podobnych artykułów dla "Cykliści wszystkich miast łączcie się"
dodano: 25.03.2009 przez surtv | TAGI: niemcy, rowery, pozytywnie, zakrecony
Didi Senft to prawdziwy fanatyk rowerów. Warto dodać, że upodobał sobie naprawdę niecodzienne środki lokomocji.
 
dodano: 17.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: audi, wyścig, rekord, hattrick
Audi R10 TDI nadal niezwyciężone w 24-godzinnym klasycznym francuskim wyścigu długodystansowym w Le Mans.
 
dodano: 22.06.2011 przez WiXa | TAGI: zlodziej, kradziez, zlodzieja, zobacz
W dniu 20 czerwca 2011 o godz. 15:15 z ul. św Tomasza w Krakowie skradziono rower marki Kelly's Axis w kolorze szaro-srebrnym, z czerwonym paskiem na ramie, numer ramy: W04318151. Rower miał kierownicę z rogami i błotniki. Opony miały cienki czerwony pasek wzdłuż koła. Jeżeli dysponujesz jakimiś informacjami o rowerze lub złodzieju...
 
dodano: 03.12.2009 przez siuks24 | TAGI: 5700, fajerwerkow, okazuje, sie
- Okazuje się, że fajerwerki mogą być groźne nie tylko dla osoby, która aktualnie się nimi bawi.
 
dodano: 16.10.2007 przez tomasz_albecki | TAGI: wydawnictwo, jedność, tajemnice, santa
Czy wyprawa do Ameryki Krzysztofa Kolumba może jeszcze zainteresować najmłodszych? Po lekturze „Tajemnicy na Santa Marii”.
 
dodano: 28.07.2008 przez ziutka | TAGI: ślązak, błyskawica, dragon, piorun
Do 31 sierpnia (a nie jak planowano - do 31 lipca) będzie można oglądać w Klubie MW "Riwiera" wyjątkową wystawę fotograficzną - "Fala za falą. Życie codzienne na okrętach Polskiej Marynarki Wojennej w okresie II wojny światowej".
 
dodano: 27.03.2009 przez surtv | TAGI: niemcy, rowery, pozytywnie, zakrecony
Didi Senft to prawdziwy fanatyk rowerów. Warto dodać, że upodobał sobie naprawdę niecodzienne środki lokomocji.
 
dodano: 29.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: aparat, kamera, najmniejszy, najcenniejszy
Tylko nie taką zwykłą - oczywiście.
 
dodano: 15.01.2008 przez Mirnal | TAGI: zboczenia, dewiacje, prawo, rower
Niemal dwa miesiące temu świat obiegła zaskakująca informacja. Otóż pewien Bryt (Bryci; w słownikach przydługawo - Brytyjczyk/Brytyjczycy) został skazany na 3 lata w zawieszeniu za udawanie uprawiania seksu z rowerem i to po pijanemu.
 
dodano: 10.06.2008 przez Lord_Slavo | TAGI: wyścig, polak, formuła 1, robert kubica
Fenomenalna walka Roberta Kubicy w wyścigu o Grand Prix Kanady, w połączeniu z ogromnym szczęściem, sprawiły, że Polak po raz pierwszy stanął na najwyższym stopniu podium.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...