Znaleziono 151 podobnych artykułów
dla "Czy warto dalej studiować?"
Czy nie jest tak, że dziwi nas coraz mniej rzeczy? Że ekscytujące wydaje się nam tylko to, co niemożliwe? Że nie dostrzegamy cudów, które dzieją się tuż obok nas. Czy jesteśmy coraz bardziej obojętni?
Nie wiem, dlaczego Bóg pokarał nas jednym z najtrudniejszych języków
Lekcje fizyki czy chemii kojarzą ci się z nudnymi wykładami nauczyciela i niezrozumiałymi tekstami w podręczniku? Czas z tym zerwać – przyjdź i eksperymentuj!
dodano: 19.08.2008 przez
tomasz_albecki
| TAGI: program operacyjny, nauki matematyczne, nauki ścisłe, nauki przyrodnicze
Wspólny projekt edukacyjny przygotują Gmina Miasta Sopotu i Politechnika Gdańska. W sopockich szkołach nie tylko wzrosnąć ma jakość kształcenia w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych, ale i jego efektywność.
Uważam, że studia nie powinny być ogólnie dostępne. Dlaczego? Bo obecna sytuacja prowadzi do absurdu.
To słowo ostatnio na stałe zagościło na polskim rynku pracy, jak i sal sądowych. Mobbing według mnie najczęściej wynika z braku kwalifikacji przełożonego i ciekawe, właściwie czyj jest to problem?
Akademiki okryte są w Polsce złą sławą. Porównałam polskie domy studenckie z odpowiednikami niemieckimi i doszłam do wniosku, że to, by coś zmienić, zależy w dużej mierze od nas samych.
dodano: 05.04.2009 przez
WiXa
| TAGI: warto próbować, zostać, korzyści dla naszego rozwoju, różnorodnych organizacji studenckich
Zastanawiam się co mają zrobić młodzi ludzie, którzy ukończywszy studia w Polsce nie mają pracy? Dlaczego codziennie wstając rano i przeglądając kolejną gazetę z ofertami pracy muszą znów zadać sobie pytanie:
W tym roku Polska wykształciła najwięcej magistrów w Europie. Nie dziwi więc fakt, że pomimo dyplomu rynek pracy nie rozpieszcza. Wielu absolwentów i tak ustawi się w kolejce do Urzędu Pracy. Są jednak i tacy, którzy zdobędą pracę znacznie szybciej.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW