Znaleziono 365 podobnych artykułów
dla "Prokuratorskie państwo"
Każdy z nas chciałby być akceptowany przez otoczenie. Chcielibyśmy, żeby inni tolerowali naszą inność i naszą odmienność, w końcu to, kim jesteśmy to nasza indywidualna sprawa.
Czy współcześnie można mówić jeszcze o demokracji czy już o e-edemokracja, władzy ludu wspomaganej przez technologiczne informacje? Jak postrzegana jest współczesna demokracja? Jaką ma moc i jakie daje możliwości?
Język jest giętki i można go wyginać w każdą stronę. Uważa się, że wyraz
Na marginesie notki dostępnej na blogu Debata, dotyczącej protestów (...) przeciw krakowskiemu Marszowi Ateistów i Agnostyków można pokusić się o wiele różnorakich przemyśleń.
Wybory Parlamentarne 21 października nie przyniosą zapewne wielkich zmian, bo i takich nie potrzebujemy, natomiast aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę jest możliwe oczyszczenie sceny politycznej z Samoobrony i Andrzeja Leppera.
dodano: 27.06.2011 przez
mobilefactory
| TAGI: internet, społeczeństwo, kultura, portale społecznościowe
“Lubię to!” czy “nie lubię” ?
Ciekawe jak zmieniło się społeczeństwo odkąd pojawiła się opcja dzielenia się zdjęciami na portalach społecznościowych – aktualnie większość topowych portali socjalnych daje taką możliwość.
Ujawnione stenogramy, choć niczego definitywnie nie rozstrzygają to jednak skłaniają do wyciągnięcia kilku istotnych wniosków.
Nepotyzm i korupcja w polityce. Powszechnie krytykowane- zarówno przez polityków, jak i nie- polityków: wyborców, dziennikarzy. Ale też powszechnie obecne. Przede wszystkim właśnie w polityce.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW