Znaleziono 36 podobnych artykułów
dla "Komunikacja dziś a kiedyś"
W Dzienniku Polskim z dn. 22 stycznia 2011 r. str. B2 zamieszczono publikację Pt.” Potrzeba więcej parkingów?”
Oto moja propozycja usprawnienia komunikacji na zatłoczonych ciągach komunikacyjnych.
Narzekamy na młodzież, że nie chce się uczyć, że jest agresywna i źle wychowana. A może jest to po prostu przejaw frustracji, że muszą uczęszczać do miejsca, które jest instytucją nie z tej epoki?
Dziewictwo - wstydem jest, czy powodem do dumy?
Zarządy firm czy też organizacji, tak rządowych jak i pozarządowych powinny sobie wreszcie uświadomić, że czynnikiem najsilniej motywującym ludzi w pracy jest dobra atmosfera pracy.
Wrocławian zdenerwowanych rozlicznymi remontami, może dobić jeszcze jeden. Tym razem w newralgicznym miejscu miasta, jakim jest ulica Legnicka i Zachodnia.
Podstawowym problemem osoby uczącej się jest dziś ilość informacji, które musi przetworzyć, by wydobyć wiedzę przydatną w życiu osobistym lub zawodowym. Niestety, umiejętności tych raczej nie nabędziemy na etapie edukacji szkolnej.
Jak często zdarzało i zdarza się nam nadal słyszeć te słowa z ust osób starszych. Ten wyidealizowany obraz świata doskonałego, w którym przyszło dorastać i żyć naszym rodzicom czy dziadkom.
Rutyna. Wsiadasz do samochodu, wyjeżdżasz na jedną z głównych ulic, która teoretycznie mogłaby Cie zaprowadzić do pracy w 20 min i osiadasz w gigantycznym korku na długie minuty.. kwadranse.. Dlaczego by tego nie zmienić?
Albert Einstein, poproszony o opisanie radia, odpowiedział: "Widzicie, telegraf jest rodzajem bardzo, bardzo długiego kota. Naciskacie jego ogon w Nowym Jorku, a jego głowa miauczy w Los Angeles. Rozumiecie? I radio działa na tej samej zasadzie: wysyłacie sygnały stąd, a odbierają je tam. Jedyną różnicą jest to, że nie ma kota."
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW