Znaleziono 266 podobnych artykułów
dla "Recenzja filmu "Dróżnik""
To nie jest arcydzieło. Ten film nie powala na kolana. Jednak tak jednostronny osąd jest dla niego krzywdzący.
Każdy z nas chciałby być akceptowany przez otoczenie. Chcielibyśmy, żeby inni tolerowali naszą inność i naszą odmienność, w końcu to, kim jesteśmy to nasza indywidualna sprawa.
Czy trójwymiarowe spektakle z koncertów irlandzkiego zespołu U2 zrewolucjonizują kino? Czy będziemy chodzić na koncerty do kin czy też pojawią się wreszcie pełnometrażowe fabuły 3D?
Problem istnieje realnie. Miasto się wyludnia. Zmierzyć z nim zechcieli się ludzie sztuki i artyści. Konkretnie Robert Knuth i Ryszard Ziarkiewicz. Nie pierwszy raz mierzyli się zresztą z materią oporną i nieznaną.
Helmut Uhlig, wybitny znawca historii Azji, przez wiele lat przygotowywał się do napisania tej pracy.
Warszawiacy podróżujący metrem są zszokowani filmem z kampanii społecznej stołecznego hospicjum. Naszym celem było poruszenie ludzi, dotarcie do ich świadomości. I to się udało - uważa dr Tomasz Dangel z fundacji WHD (youtube.com/NETlemac).
Od czego zależy, czy funkcjonujący obecnie transport publiczny możemy nazwać nowoczesnym bądź przestarzałym? Co zmieniło się w podstawach funkcjonowania transportu publicznego na świecie?
Aby uprzyjemnić sobie oglądanie filmu albo idziemy do dobrego kina, albo zasiadamy przed jak najlepszym kinem domowym. Czy to na pewno jest to, o co nam chodzi? Jakże wspaniałe mogą być okoliczności przyrody.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW