Znaleziono 163 podobnych artykułów
dla "Dziennikarstwo i świat mediów"
Bo czasem tak bywa, że idziesz deszczową, praską ulicą – błysk – i nic już nie jest takie jak dawniej. Stajesz się oświeconą myślą wśród ciemnych, praskich latarni. Masz może całe metr siedemdziesiąt wzrostu, a spoglądasz swobodnie z lotu ptaka na rozrzuconych losowo mieszkańców praskich kamienic w marmurowym obiciu...
Muzyka trance co prawda, powoli, ale sukcesywnie zaskarbia sobie coraz to większe rzesze słuchaczy. Ten rodzaj wg mnie to nie daleka przyszłość polskiej sceny klubowej.
O włos od tragedii na australijskiej autostradzie. Tony Abbot - lider australijskiej opozycji - wymusił gwałtowne hamowanie tira, który w efekcie zatrzymał się na poboczu. Całą sytuację przypadkiem zarejestrowały miejscowe media.
Pracując w jednej z agend rządowych tkwiłem w przekonaniu, że nie ma już ludzi, grup formalnych, czy też nieformalnych, które z własnej i nieprzymuszonej woli pracują „po godzinach” na rzecz jakiejś idei, na rzecz sprawy.
Dzień 23 stycznia AD 2007 wpisze się na stałe do historii polskiego dziennikarstwa, prozy, literatury i kultury, jako koniec pewnej ery. Ale nie będzie to koniec ery Kapuścińskiego.
Od małego uczy się dzieci pomagania. Trzeba wzajemnie się słuchać, szanować i pomagać. Przecież każdy to wie, tylko dlaczego często jak mamy realną potrzebę komuś pomóc to wszystko odwraca się przeciwko nam?
- To pierwszy budynek, który jest dynamiczny, zmienia kształt. Można dostosować jego wygląd. To nie projekt architektoniczny, który powstaje dziś i tyle. On pozostanie na zawsze - tak o swoim dziele mówi architekt-wizjoner David Fisher, twórca falującego wieżowca.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW