Znaleziono 154 podobnych artykułów
dla "Edukacyjno-wychowawczy sens przedstawienia o komputerze"
„Chciałem zostać inżynierem, ale miałem same tróje ze ścisłych przedmiotów, na historie też mnie nie przyjęli, ale na polonistyce były jeszcze miejsca”. Te słowa można było usłyszeć od pewnego, dość specyficznego, nauczyciela języka polskiego.
Świat się zmienia, a wraz z nim powinna zmieniać się edukacja. Jaki świat nas czeka, jak powinna wobec tego zmienić się edukacja? Kilka uwag na ten temat na przykładzie edukacji historycznej.
Czyli jak zrobić kontroler do gry z dowolnego przedmiotu!:)
dodano: 11.06.2008 przez
ciesielczyk
| TAGI: edukacja, halina pasternak, gimnazjum dwujęzyczne, tarnów
W czerwcu szóstoklasiści muszą wybrać gimnazjum, w którym chcą kontynuować naukę. Pod koniec miesiąca dowiedzą się, do której szkoły zostali przyjęci. W Tarnowie najlepszym okazało się Gimnazjum Dwujęzyczne.
Jeżeli edukacja ma być szansą dla ucznia, powinna jak najpełniej przygotować go do życia. W XXI wieku nie stracił swej aktualności postulat non scholae sed vitae discimus: uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Środowisko i biologia w różny sposób warunkują agresywność kobiet i mężczyzn. Ale także same kobiety mają wpływają na to, że mężczyźni są agresywni, lecz wcale nie wobec kobiet.
Stany Zjednoczone nazwane przez jednego ze swoich prezydentów „najsprawiedliwszym, najbardziej postępowym, najbardziej honorowym i najbardziej oświeconym narodem świata” od ponad 200 lat zaangażowane są w proces „poszerzania granic demokracji".
Już 1 lipca pojawi się na rynku Menadżer Kolarski 2008.
Zlot fanów gry Gothic w Polsce
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW