Znaleziono 221 podobnych artykułów
dla "Wiedza czyni nie wiedzę"
„Chciałem zostać inżynierem, ale miałem same tróje ze ścisłych przedmiotów, na historie też mnie nie przyjęli, ale na polonistyce były jeszcze miejsca”. Te słowa można było usłyszeć od pewnego, dość specyficznego, nauczyciela języka polskiego.
Środowisko nauczycieli pod koniec stycznia zaproponowało częstsze przerwy w nauce, nawet kosztem krótszych wakacji letnich.
Tytuł mówi sam za siebie, już pierwsze sekundy pokazują, że Krzyś jest w formie.
Było miło, wesoło i przyjemnie – tak wynika z relacji mediów na temat premiery polskiego Harry'ego Pottera. Niestety, poza granicami naszego kraju jakoś nikt tego nie zauważył, za to mówi się głośno, że Potter najadł się w Polsce wstydu.
Czy człowiek naprawdę był na księżycu? Widać, że chyba nie...
Myślał ze potrafi fruwać...
Paweł Loroch zastąpił wczoraj w „Pytaniu na śniadanie” Artura Orzecha.
Jeżeli edukacja ma być szansą dla ucznia, powinna jak najpełniej przygotować go do życia. W XXI wieku nie stracił swej aktualności postulat non scholae sed vitae discimus: uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Stany Zjednoczone nazwane przez jednego ze swoich prezydentów „najsprawiedliwszym, najbardziej postępowym, najbardziej honorowym i najbardziej oświeconym narodem świata” od ponad 200 lat zaangażowane są w proces „poszerzania granic demokracji".
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW