Mankell wydaną niedawno „Zaporą” udowadnia, że jest mistrzem współczesnej powieści kryminalnej, która miast straszyć, coraz częściej porusza ważne problemy świata i próbuje je jakoś rozwiązać.
Pierwszy raz goszczą w Polsce prace młodych, madryckich filmowców. „Madrit en corto” czyli „Madryt na krótko”, to unikatowy zestaw najlepszych krótkich metraży wyprodukowanych w stolicy Hiszpanii. Będzie można obejrzeć go w kinie Orzeł w Toruniu.
Piętnaście procent - taką skuteczność ośrodków odwykowych przedstawia James Frey w swoim debiucie literackim. Po terapii tylko piętnaście procent uzależnionych nigdy więcej nie sięga po alkohol i narkotyki.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.