„Nie samą piłka człowiek żyje”, myśli wielu piłkarzy. Co robią więc piłkarze, kiedy mają odpoczynek od treningu, meczu czy zgrupowań? Zainteresowania są rożne, np. Pavel Nedved jest „zapalonym” kolekcjonerem win.
Pomocnik Legii Warszawa Roger Guerreiro, złożył podanie o przyznanie polskiego paszportu. Najlepszy obcokrajowiec naszej ekstraklasy, chce grać w naszej reprezentacji.
Kim tak naprawdę są kibice? Czy to rzeczywiście niewychowane bydło? Dlaczego ludzie widząc szalikowca na ulicy reagują tak nerwowo? Mój felieton pozwoli wam odpowiedzieć na te i inne pytania dotyczące fanatyków piłkarskich.
Piłka nożna to coś więcej niż dyscyplina sportu. Widowisko, przeżycie, nabożeństwo – wypełniona kibicami przestrzeń stadionu może stać się miejscem niezwykłym.
Był wybuch radości, euforia, fajerwerki. Polska wraz z Ukrainą wybrane na organizatorów Euro 2012. Nie minęła nawet doba, gdy entuzjazm gwałtownie słabnąć począł. Powróciła rzeczywistość.
Dopiero w ostatniej 38. kolejce Premiership kibice doczekali się końcowych rozstrzygnięć. Drugi raz z rzędu mistrzostwo kraju wywalczyli piłkarze Manchesteru United z Tomaszem Kuszczakiem w składzie.
Po półfinałach Ligi Mistrzów angielskie kluby, powróciły do rywalizacji ligowej. Walczące o mistrzostwo Chelsea i Manchester United, zgodnie wygrały swoje spotkania. Rywalizacja o najważniejszy cel rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.