Znaleziono 122 podobnych artykułów
dla "Zaplanuj zmianę swojej ścieżki zawodowej"
Kiedy rozpocząłem swoją „wielką” przygodę z azjatycką kulturą pracy w jednej z koreańskich firm grupy LG budujących swą fabrykę pod Wrocławiem, fabryki jeszcze nie było, ale rosła jak na drożdżach. Kiedy kończyłem pracę, okazało się...
Determinacja młodych ludzi przejawia się coraz częściej w niestandardowych metodach poszukiwania pracy, często wręcz bardzo niestandardowych…
dodano: 14.07.2009 przez
WiXa
| TAGI: szukam pracy, interview, rozmowy kwalifikacyjne, rozmowa kwalifikacyjna
Chcesz zmienić pracę? Sprawia Ci trudność opowiadanie o sobie? Cztery wskazówki jak mówić o swoich mocnych stronach i sukcesach bez nadmiernego przechwalania.
W tym roku Polska wykształciła najwięcej magistrów w Europie. Nie dziwi więc fakt, że pomimo dyplomu rynek pracy nie rozpieszcza. Wielu absolwentów i tak ustawi się w kolejce do Urzędu Pracy. Są jednak i tacy, którzy zdobędą pracę znacznie szybciej.
Wykształcenie, wiedza, osobowość, doświadczenie? Które z tych czynników, najbardziej decydują o rozwoju kariery zawodowej? Co sprawia, że wiele osób mimo braku wybitnego wykształcenia robi niezwykłą karierę?
Na początku września 68 studentów reprezentujących 39 uczelni z 14 państw europejskich spotkało się na Uniwersytecie Cambridge z okazji drugiego Europejskiego Sympozjum Naukowego Amgen. Uczestnicy tego spotkania to przyszła elita naukowa Europy.
O rozwoju osobistym w mediach robi się coraz głośniej. Z każdej strony oferty szkoleń, sprzedaż książek i specjalne coachingi, jednak tak naprawdę czy warto się rozwijać?
To słowo ostatnio na stałe zagościło na polskim rynku pracy, jak i sal sądowych. Mobbing według mnie najczęściej wynika z braku kwalifikacji przełożonego i ciekawe, właściwie czyj jest to problem?
12 marca br. rozpoczęła się kolejna tura szkoleń z zakresu e-learningu w ramach projektu Akademii PARP, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, realizowanego przez konsorcjum Estakada.pl - Betacom S.A.
Często narzekamy na "trudnego" szefa lub "trudnego" pracownika. Ale czy przypadkiem nie jest tak, że ta osoba myśli o nas dokładnie tak samo...
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW