Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
zamknijx
Musisz być zalogowany, żeby ocenić artykuł.
zamknijx
 
Znaleziono 446 podobnych artykułów dla "Szaleńcza ucieczka ogródkami"
dodano: 14.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: policja, patrol, kierowca, pijany
Ostatni weekend był bardzo pracowity dla policjantów w powiecie kartuskim. Pomimo licznych apeli do kierowców, aby nie wsiadali za kółko po wypiciu alkoholu, policjanci zatrzymali aż dziesięciu nietrzeźwych kierujących.
 
dodano: 03.07.2008 przez kopanek76 | TAGI: kutas, egg, easter, policja
Mały film przedstawiający ciekawy easter egg z gry Grand Theft Auto San Andreas.
 
Lęborscy policjanci tylko podczas ostatniej doby zatrzymali do kontroli aż trzech nietrzeźwych kierowców jednośladów.
 
dodano: 08.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: damnica, sąborz, traktorzysta, nietrzeźwy
W ręce policjantów z Posterunku w Damnicy wpadł traktorzysta, który w chwili zatrzymania do kontroli drogowej miał prawie 2,5 promila alkoholu.
 
dodano: 19.11.2008 przez oks89 | TAGI: usa, soul, john legend
Evolver to trzeci studyjny album Johna. Miała być ewolucja w stronę bardziej tanecznych i bujających kawałków. Miało być inaczej niż na poprzednich płytach...
 
dodano: 18.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: kolarz, kolarstwo, kartuzy, rowerzysta
Wczoraj po południu policjanci z kartuskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.
 
dodano: 14.11.2010 przez kasander | TAGI: poradnik, kara, policja, sąd
No właśnie. Nikomu nie życzę takiej sytuacji tak, jak nie życzyłabym swojemu przyjacielowi, by musiał iść do lekarza albo był zmuszony korzystać z pomocy grabarza.
 
dodano: 31.07.2008 przez chibo | TAGI: świerczewski, majdan, policja
Większość Polski wie, że dwie "wielkie gwiazdy" pobiły, albo zostały pobite przez policjantów. Radosław M. doskonale wszystkim znany, lecz raczej nie z boiska, oraz Piotr Ś. robiący mniej zamieszania w świecie "show" znaleźli się w tarapatach.
 
dodano: 19.04.2010 przez gbacik | TAGI: the, rownoczesnie, gbacik, ringu
Mix najdziwniejszych wypadków z ringu
 
dodano: 06.08.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: wyłudzenie, gdynia, hotel, oszustwo
Gdyńscy policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który wyłudzał pobyty w luksusowych hotelach.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...