Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Znaleziono 50 podobnych artykułów dla "Przeskoczył 85 m skarpę"
dodano: 10.02.2009 przez surtv | TAGI: tragedia, red, bull, motocross
Amerykański motocyklista Jeremy Lusk umarł kilka godzin po wypadku podczas zawodów FMX w San Jose na Kostaryce. Zawodnik spadł z maszyny podczas wykonywania backflipu i uderzył głową o ziemię. Lusk przeszedł operację, ale zmarł w wyniku komplikacji. Latem 2008 roku zawodnik występował w Warszawie.
 
 
dodano: 16.08.2008 przez PoP_Gniezno | TAGI: wyparek, rower, rowery, extreme
Następny rowerowy wyczynowiec do kolekcji... a raczej jego resztki :D
 
dodano: 13.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: diverse, extreme, team, jazda
Drugi etap rajdu Transsyberia 2008 rozpoczął się wcześnie rano, rajdowa karawana wyruszyła już o 7 „obierając kurs” na wschód.
 
dodano: 26.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: kite, polacy, diverse, extreme
Polacy na podium Pucharu Świata KPWT w kitesurfingu!
 
dodano: 18.07.2011 przez gbacik | TAGI: extreme, zlamania, urazy, obrazenia
 
dodano: 26.02.2011 przez surtv | TAGI: gazeta, wyborcza, kanal, straz
Nawet w czasie największych mrozów śpią w kanałach, na działkach, pustostanach. Wolą to, niż ośrodki dla bezdomnych. Strażnicy przywożą im zupę i przy okazji sprawdzają, czy żyją (gazeta.tv).
 
dodano: 16.08.2008 przez PoP_Gniezno | TAGI: wypadek, rower, extreme, ekstremalne
Myślał ze potrafi fruwać...
 
dodano: 01.03.2009 przez PoP_Gniezno | TAGI: motor, motory, rredbull, xfighters
Zbiór okropnych wypadków na motorach
 
dodano: 27.04.2010 przez lamborghini_gallardo | TAGI: tagibenzynowa, ogien, samochod, stacja
Wypadki na stacjach benzynowych
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...