Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Znaleziono 306 podobnych artykułów dla "Fikcyjna kradzież samochodu"
dodano: 21.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: kusowo, kartuzy, redzikowo, usiłowanie zbójstwa
Słupscy policjanci zatrzymali sprawców brutalnego rozboju na 70-latku.
 
dodano: 01.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: rozbój, rower, napad, kradzież
Policjanci z komisariatu na Oksywiu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w niedzielę w nocy napadli na przechodnia.
 
dodano: 07.08.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: kradzież, cmentarz, grób, policja
Policjanci ze starogardzkiej komendy powiatowej zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który okradał nagrobki na cmentarzach.
 
dodano: 26.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: policja, areszt, sąd rodzinny, nieletni
Zaskoczony musiał być mieszkaniec gminy Chojnice, który wczoraj rano, po wejściu do swojego domu zastał tam obcego młodzieńca.
 
dodano: 10.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: policja, nietrzeźwy, pijany, kradzież
Niespełna godzinę potrzebowali słupscy policjanci na zatrzymanie trzech braci z Dębnicy Kaszubskiej, którzy dokonali podwójnego rozboju w centrum Słupska.
 
dodano: 07.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: areszt, piwo, nietrzeźwy, terror
W niedzielną noc kilku mężczyzn napadło na śpiących na plaży w Łebie turystów. Terroryzując ich nożem, okradli z telefonów komórkowych i pieniędzy. Już niecałą godzinę po napadzie trójka napastników została ujęta przez policjantów.
 
dodano: 16.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: kradzież, napad, pole namiotowe, łódź
Policjanci z Lęborka zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy okradali turystów biwakujących na jednym z lęborskich pól kempingowych.
 
dodano: 11.07.2008 przez ziutka | TAGI: gospodarstwo agroturystyczne, areszt, policja, grabież
47-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego sukcesywnie okradał gospodarstwa agroturystyczne na terenie Łapina. Jego łupem padły m.in. wiosła i ozdobne drzewka. Zatrzymali go kartuscy kryminalni.
 
dodano: 03.07.2008 przez ziutka | TAGI: słupsk, bus, przekupstwo, policja
"Kierowniku, dogadajmy się" - takie słowa usłyszeli wczoraj wieczorem dwaj policjanci ze słupskiej drogówki, którzy kontrolowali busa.
 
dodano: 01.08.2008 przez ziutka | TAGI: braniewo, gdańsk, nowy dwór gdański, citroen
Wczoraj w nocy policjanci z Krynicy Morskiej zatrzymali trzech młodych mężczyzn - dwóch sprawców włamania i kradzieży citroena oraz 18-letniego nietrzeźwego kierowcę, który pomagał im uruchomić samochód.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...