Znaleziono 121 podobnych artykułów
dla ""Miłość za miłość. Rzecz o księdzu Macieju Sieńce" Teresa Michalewska"
Czy liczy się pierwsze wrażenie? Moim zdaniem tak! Jak spojrzałam na niego od razu wiedziałam-chce być z nim! Dzisiaj jesteśmy małżeństwem.
Najkrótszy i przejrzysty - tak w skrócie można powiedzieć o "Dziejach literatury polskiej" Jana Tomkowskiego wydanych niedawno przez Wydawnictwo Dolnośląskie.
Nowy program nie będzie kolejną retrospekcją z życia gwiazd pod hasłem „od pucybuta do milionera”. Dziennikarka zaprezentuje losy (nie)zwykłych ludzi.
Historia studenta - Jacka czyli dlaczego warto pomachać łopatą, a nie spać z książką pod poduchą :)
Czy to możliwe? Nicolas Remin udowadnia niestety, że tak. Jednak to udowadnianie przekonuje i na długo pozostaje w pamięci!
W swojej najnowszej książce „Gottland” Mariusz Szczygieł mierzy się z obecnym przez lata w Polsce stereotypem, jakoby Czesi byli narodem defetystów i konformistów.
Dlaczego żyjący w XVIII wieku Adam Smith uchodzi za ojca ekonomii klasycznej? Co sprawia, że Margaret Thatcher i Ronald Reagan jeszcze w XX wieku powoływali się na jego teorie?
Rozpoczął się konkurs Doliny Kreatywnej na najciekawszą aranżację muzyczną. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 3 marca 2008 r..
dodano: 09.11.2008 przez
zbigniew_jankowski
| TAGI: chiny, rockefeller, ii wojna światowa, korporacje
„Umiejętność” banalizowania przemocy przemysłowej jest głównym narzędziem warsztatu współczesnej inteligencji. Dzięki rozwojowi public relations industrializm nauczono nas oglądać w świetle fajerwerków i na wyretuszowanej fotografii.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW