Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Znaleziono 251 podobnych artykułów dla "Kto zostanie mistrzem?"
dodano: 31.12.2007 przez michaljon | TAGI: euro, 2012, stadion, sport
Zastanawiające jest kiedy ruszy budowa stadionów na EURO 2012. Do tej pory są prowadzone tylko rozmowy i przepychanki w rządzie. Nic nie drgnęło od czasu kiedy dowiedzieliśmy się o Mistrzostwach Europy w Polsce.
 
dodano: 05.04.2011 przez TwoiZnajomi | TAGI: gortata, nos, zlamany, sport
To był koszmarny wypadek! Mamy nadzieję, że Marcin szybko wróci na boisko...
 
dodano: 14.10.2010 przez jbmedia | TAGI: zdrowie, hormon wzrostu, mięśnie, sport
Ogólnie rzecz ujmując, hormon wzrostu pomaga wszystkim. Rosnąć, rozwijać się, funkcjonować. Ale niektórzy mogą potrzebować go więcej, niż inni.
 
dodano: 04.07.2011 przez zbaszek | TAGI: sport, wimbledon, tenis, łukasz kubot
Najlepsi tenisiści świata od przeszło tygodnia walczą na trawiastych kortach w Londynie o zwycięstwo w Wimbledonie. W turnieju gry pojedynczej startowało dwoje reprezentantów naszego kraju: Agnieszka Radwańska oraz Łukasz Kubot.
 
dodano: 13.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: red, bull, przystanek, teksas
Już jutro będziemy świadkami wydarzenia, o jakim śnią wszyscy fani freestyle motocross.
 
dodano: 08.06.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: gdynia, manewry, zawody, baltops
Zwycięstwem reprezentacji polskiej Marynarki Wojennej zakończyły się międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej pomiędzy marynarzami państw uczestniczących w ćwiczeniach BALTOPS 2008.
 
dodano: 30.07.2009 przez siuks24 | TAGI: aresztowany, nieudany, skok, spadachronem
Aresztowany za nieudany skok ze spadachronem z wieżowca
 
dodano: 13.04.2011 przez gbacik | TAGI: water, jet, pack, get
Aż chce się powiedzieć ze można sobie polatać nad wodą :)
 
dodano: 04.03.2011 przez WiXa | TAGI: kontuzja, sport, bieganie, sprint
Najważniejsze, że sie nie poddał i z małą pomocą ojca... Zobaczcie sami
 
dodano: 21.04.2008 przez Michal1985journalist | TAGI: sport, anglia, piłka, nożna
Chelsea zdobyła kolejne trzy punkty, a Manchester United był bliski sensacyjnej porażki. Udało im się jednak uratować remis. W bramce 'czerwonych diabłów' pojawił się Tomasz Kuszczak a w podstawowym składzie Boltonu wystąpił Grzegorz Rasiak.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...