Znaleziono 58 podobnych artykułów
dla "Dolina Omo: W cieniu giganta"
W drugiej części: Chip RFID jako broń logistyczna i element militaryzacji rzeczywistości a także filozofii opartej na materializmie, produktywności i pośpiechu.
W pojęciu cyklicznej koncepcji czasu na zrębach, której powstawała nasza rzeczywistość nie mieszczą się linearne koniec i początek.
Szalenie rozbawił mnie artykuł o matematycznych wyliczeniach pod tytułem „Ale jaja! Polska ma szanse na awans do mundialu” na wirtualnej polsce.
Przez rzekę Niger przetoczyła się największa fala powodziowa od 1929 roku.
Przez pieniądze zagranicznych inwestorów Turkmenistan miał się stać krainą mlekiem i miodem płynącą. Dziś jest to jeden z najbardziej skorumpowanych krajów świata, gdzie wszystkie media są kontrolowane przez władze. A co z prawami człowieka?
dodano: 15.07.2008 przez
mmiernikowski
| TAGI: kobiety w afryce, obrzezane kobiety, obrzezanie, afrykanerzy
Plemiona afrykańskie kojarzyły mi się zawsze z niedoścignionym wzorem spokoju, szczerości, uczciwości i tradycji. Sęk chyba w tym, że nie każda tradycja musi być piękna. I dla mnie, i dla mieszkańców Afryki.
Psychiatria, instytucja łamiąca nagminnie prawa człowieka, chce pozyskać jeszcze więcej funduszy na kontynuację nielegalnego procederu „przymusowego leczenia psychiatrycznego”. Swoim
Krzysztof zasłabł, kiedy zażył leki przeciwko zapaleniu ucha, jakie przypisał mu lekarz rodzinny. Wezwane pogotowie niespodziewanie odwiozło go do... psychiatryka. „Psychiatrzy złamali wszystkie możliwe normy prawa polskiego i międzynarodowego
Aborygeński klan Mirarr od kilkudziesięciu lat sprzeciwia się górnictwu uranu w Parku Naodowym Kakadu. Seniorka klanu Yvonne Margarula przypomniała, że uran z Kakadu był eksportowany z Australii na potrzeby japońskiego sektora energetycznego.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW