Ostatnimi czasy Konkurs Piosenki Eurowizji, organizowany od 1956 r. przez EBU (Europejską Unię Nadawców) nie cieszył się poważaniem, głównie z powodu niskiego poziomu, prezentowanego w ostatnich kilku edycjach. A w tym roku?
Piękny film, który jest złożony z krótkich filmików, które kolega Matt nagrywał w przeróżnych zakątkach świata. Te filmiki łączy jedno - za każdym razem tańczył przed kamerą zupełnie głupi taniec. I tego mu zazdroszczę.
Trzysta pięćdziesiąt metrów nad ziemią i dziesięć godzin gehenny na linii wysokiego napięcia. Pewien kolumbijski paralotniarz na długo zapamięta tę powietrzno-elektryzującą wyprawę.
Niemal dwa miesiące temu świat obiegła zaskakująca informacja. Otóż pewien Bryt (Bryci; w słownikach przydługawo - Brytyjczyk/Brytyjczycy) został skazany na 3 lata w zawieszeniu za udawanie uprawiania seksu z rowerem i to po pijanemu.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.