Znaleziono 82 podobnych artykułów
dla "Turkmenistan. Dlaczego nikogo nie obchodzi?"
W pierwszej części artykułu: o nowych dowodach osobistych, upowszechnianiu układów opartych na RFID oraz chipowaniu zwierząt i ludzi.
Historia wciąż trwającego oporu ludu Penan przeciwko malezyjskim władzom.
Prof. Araszkiewicz jest kierownikiem Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UMK i znalazł się w elitarnym gronie osiemnastu osób, którym przyznano tytuł Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich
Buszmeni ogłosili plan bojkotu krajowego spisu powszechnego, w proteście przeciwko rządowej odmowie zapewnienia im dostępu do lokali wyborczych, podczas ostatniego głosowania w Botswanie.
dodano: 21.11.2009 przez
zbigniew_jankowski
| TAGI: thomas jefferson, industrializm, przemysł, zachód
Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. (...) Czasy indywidualizmu odeszły i nie wrócą już nigdy.
To tylko początek zabarwionych filozoficznie rozważań na temat tego, czy MOŻEMY BYĆ WOLNI, naprawdę wolni... A może, jak twierdził Stalin, WOLNOŚĆ to "świadomość ograniczeń"? Zapraszam do zapoznania się z tym krótkim artykułem. Ciąg dalszy zostanie dopisany, jeśli znajdzie się kilku chętych, którzy zechcą go poznać.
,,Używanie kija może odbywać się w służbie miłości. Pasterz potrzebuje kija przeciwko dzikiej zwierzynie, przeciwko rabusiom, szukającym łupu. Również kościół musi używać kija, bo dopiero wtedy ludzie pójdą za swoim Panem...”
Ponad rok temu w gdyńskiej stoczni NAUTA, która specjalizuje się w trudnych remontach, została przekazana do eksploatacji całkowicie przebudowana jednostka pływająca o oryginalnej nazwie.
Aborygeński klan Mirarr od kilkudziesięciu lat sprzeciwia się górnictwu uranu w Parku Naodowym Kakadu. Seniorka klanu Yvonne Margarula przypomniała, że uran z Kakadu był eksportowany z Australii na potrzeby japońskiego sektora energetycznego.
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW