Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
Znaleziono 320 podobnych artykułów dla "Dziecko i wąż !!!"
dodano: 23.06.2008 przez czlowiekkursor | TAGI: czlowiek, kursor, aresztowanie, smieszne
Uwaga! Człowiek Kursor został aresztowany!!!
 
dodano: 14.07.2011 przez gbacik | TAGI: humor, vodka, wodka, swir
Rozgonił, młode towarzystwo
 
dodano: 31.05.2008 przez WiXa | TAGI: pogrzeb, humor, monty, python
Mowa pożegnalna Johna Cleese na uroczystości pogrzebowej Grahama Chapmana, członka grupy Monty Pythona w roku 1989. Pierwszy człowiek, który na pogrzebie powiedział słowo "fuck" :)
 
dodano: 19.02.2008 przez ufo1749 | TAGI: christina, aguilera, dziecko, sesja
Magazyn People jako pierwszy opublikował zdjęcia Christiny Aguilery z jej miesięcznym synkiem.
 
dodano: 08.09.2011 przez lucjuszfish | TAGI: ekologia, edukacja, segregacja, smieci
Jedna bateria z zegarka elektronicznego jest w stanie zatruć 400 litrów wody i skazić 1 metr sześcienny gleby. Baterie wyrzuć do odpowiedniego pojemnika, a środowisko pozostaw czyste.
 
dodano: 19.03.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: krewni, altruizm, matka, ojciec
Dlaczego każdy, kto miałby zostać formalnie uznany za ojca, wcześniej powinien zostać poddany testom DNA. Dlaczego powinno się to odbywać na koszt państwa. Tego oraz paru faktów na temat wrobień w ojcostwo dowiesz się Czytelniku z niniejszego artykułu.
 
dodano: 21.08.2009 przez tomex888 | TAGI: smieszne, humor, swir, idiota
On jest hardcorem !
 
dodano: 01.07.2008 przez tomasz_albecki | TAGI: ebay, aukcje, internet, szok
Z cyklu - co możemy kupić na eBay jeśli mamy nie po kolei w głowie.
 
dodano: 02.05.2009 przez surtv | TAGI: konie, zwierzeta, wypadek, dramat
Podczas gonitwy rozgrywanej w amerykańskim stanie Kentucky jeden z koni zrzucił jeźdźca, a następnie zderzył się z innym wierzchowcem.
 
dodano: 21.08.2009 przez tomex888 | TAGI: smieszne, swiry, humor, rozrywka
Take kawały sa najlepsze :)
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


   

Ładowanie grafiki ...