Znaleziono 507 podobnych artykułów
dla "Uczelniana etyka w Stanach i w Polsce"
Ujawnione stenogramy, choć niczego definitywnie nie rozstrzygają to jednak skłaniają do wyciągnięcia kilku istotnych wniosków.
Agaty uważane są za fenomen przyrodniczy. Należą do jednych z najładniejszych i najciekawszych kamieni.
Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych, z uwagi na ogrom kraju i liczebność jego mieszkańców, rządzi się swoimi prawami. Dlatego też jest ona dłuższa i bardziej emocjonująca niż jakakolwiek inna kampania wyborcza na świecie.
Ostatnie wydarzenia związane z "obywatelskim nieposłuszeństwem" prof. Bronisława Geremka nasuwają pytania: w jakim kraju żyjemy? Czy idziemy w kierunku państwa śledczego?
„Marksizujący postmoderniści, zieloni, antyglobaliści, rozbrojeniowcy i pacyfiści, antyimperialiści, antykapitaliści, ekolodzy, orędownicy pokoju i antyrasiści są (...) towarzyszami drogi (...) antyamerykanizmu, wojującego islamu i antysemityz
Każdego roku dzień 3 maja wywołuje we mnie uczucie smutku i zażenowania. Kiedy upadł komunizm, miałem cichą nadzieję, że będzie to dzień konstytucji. Dzień przypominający, że konstytucji się nie świętuje, że konstytucję się respektuje.
dodano: 30.11.2009 przez
redakcja_www.maskulizm.pl
| TAGI: indywidualizm, egalitaryzm, równouprawnienie, różnorodność
Czy w dobie agresywnego egalitaryzmu jest sens występować w obronie różności? Istnieje obawa bycia posądzonym o wstecznictwo i ciemnogrodyzm, o niezrozumienie potrzeb ludzi współczesnych, ducha historii i wszelkie takie tam…
SZUKAJ W PINO
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW