Prezydent miasta Krzysztof Hildebrandt zaprasza w nadchodzący weekend na trzy różne występy.
19 lipca w sobotę o godz. 18:00 w parku miejskim zagra grupa bluesowa „5 Rano”, istniejąca od 2004 r. Dzień później, 20 lipca o godz. 15:00 na rynku miejskim teatr lalki Tęcza ze Słupska wystawi spektakl dla dzieci (i nie tylko) pt. „Metamorfozy”. Zaś o 18:00, również na rynku, publiczność rozbawi Kabaret Widelec. Grupa występuje od lat i choć rzadko gości w telewizji, zyskała dużą popularność na południu Polski i zdobyła nagrody licznych przeglądów satyrycznych, m. in. Główne nagrody PaKa czy lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry.
w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video.
Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.