Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie
Poradnik Hazardzisty (23): DARIUSZA KRYŃSKIEGO SPOSÓB NA WYGRYWANIE
dodano 06.02.2009
W tym odcinku o opracowanym przez Dariusza Kryńskiego sposobie na wygrywanie w
Oczywiście nie zgłosił się sam pan Kryński, ale ktoś, kto chciał zarobić na "rewelacyjnym systemie" gry. Tu uwaga: wśród graczy słowo "system" jest bardzo często niezbyt właściwym synonimem zwyczajnego, tyle, że mniej, lub bardziej dobrego sposobu gry.
Na pierwszej z tych kartek, w kolejnych kratkach nagłówka tabelki znajdowały się także kolejne daty miesiąca, pod którymi, w kolumnach, były zapisane liczbami ilości trafień w 16 podzbiorach po kolejnych 5 liczb. Wyglądało to, mniej więcej tak, jak jest pokazane w moim serwisie www.gnglotto.webpark.pl na stronie PORADNIKA HAZARDZISTY. Tabelka jest pokazana w formie skróconej: trzy pierwsze i trzy ostatnie dni przykładowego miesiąca, oraz trzy pierwsze i dwa ostatnie podzbiory. Rubryki kolejnego miesiąca były puste i należało je wypełniać samodzielnie, zgodnie z ilością trafień w podzbiorach.
Na drugiej z kartek była instrukcja, jak korzystać z tabelki na kartce pierwszej: wypełniając po losowaniach kolejne rubryki tabelki zgodnie z ilością trafień w podzbiorach należało liczyć jak długo (jak wiele dni, czy też edycji gry) nie było trafienia przynajmniej 3 liczb z 5 liczb podzbioru i w razie gdy takiego trafienia nie było 30 (o ile pamiętam) razy pod rząd - grać, skreślając wszystkie 5 liczb podzbioru. Na wypadek, gdyby grając w ten sposób nie udało się jednak trafić i wygrać, na trzeciej z kartek była druga instrukcja, o ile razy więcej należy zwiększać stawkę tego zakładu w kolejnych losowaniach, tak by w razie trafienia odegrać dotychczasowe nakłady i jeszcze zarobić. Oczywiście nie kupiłem tych trzech kartek, a nieco później dowiedziałem się, że w internecie krąży także wersja tego sposobu gry, z podziałem na 20 podzbiorów, po 4 liczby w każdym.
Teoretycznie sposób jest bezbłędny, ponieważ można liczyć, że w kolejnych losowaniach z podzbioru zostaną trafione 3, 4, a nawet wszystkie 5 liczb. Szansa na to jest stosunkowo duża, wystarczy sprawdzić w tabelce (odcinek 21 "Poradnika"), że na trafienie wszystkich 5 liczb w pojedynczym podzbiorze jest ona jak 1 do 1.551. Jednak podzbiorów po 5 liczb mamy 16, wobec czego szansa na trafienie w jednym z tych 16 podzbiorów, obserwowanych równolegle, jest też 16 razy większa i trafienia wszystkich 5 liczb zdarzają się średnio raz około 100 losowań. Ten sam mechanizm działa w odniesieniu do 4 i 3 trafień. Cztery liczby w pojedynczym podzbiorze 5 liczb powinny zostać trafione raz na 83 edycje gry, ale w jednym z 16 podzbiorów zdarzają się co średnio co 5 edycji. Trzy trafienia w pojedynczym podzbiorze 5 liczb powinny się zdarzyć raz na 12 edycji, ale w jednym z 16 podzbiorów zdarzają się średnio za każdym razem.
Jeszcze korzystniejszą sytuację, częstsze trafienia 4, czy też 3 i 2 liczb mamy w 20 podzbiorach po 4 liczby, z tym, że jest mniejsza wysokość wygrywanych kwot.
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
REKLAMA
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
zobacz więcej
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW